Zakończ szkolny rok zabawą!

W powietrzu czuć już lato. Trzeba zebrać jeszcze resztki sił na ostatnie sprawdziany, poprawki, zaliczenia i… nadejdą. Wyczekane, upragnione, pełne szalonej zabawy – wakacje. 

Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta oferuje swoim Klientom możliwość zorganizowania na swoim terenie zakończenia roku przedszkolno-szkolnego 2016/2017. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem takiego wydarzenia.

cennik -zakończenie roku

Szczegóły każdej z imprez ustalamy z Państwem indywidualnie, tak by jak najlepiej trafić w Wasze oczekiwania i potrzeby.

Od wiosny 2017 r dysponujemy rozległym terenem piknikowym, idealnym na eventy na świeżym powietrzu. 

Zapraszamy do kontaktu, a wszystkim uczniom już dziś życzymy wytrwałości w walce o uzyskanie jak najlepszych ocen na świadectwach!

Zapraszamy na 1 urodziny Uśmiechniętej Planety

Nawet nie wiemy kiedy – stuknął nam roczek!
Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni, a jednocześnie pełni wdzięczności dla Was za zaufanie jakim nas nieustannie obdarzacie i sympatię, która przejawia się w licznych odwiedzinach naszej sali zabaw.
 
Dlatego na niedzielę, 28 maja szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji, które zachęcą Was nie tylko ciekawą formą, ale również bardzo atrakcyjnymi cenami. Odbędą się one zarówno na sali zabaw, jak i na zewnątrz, na terenie piknikowym.
 
Tego dnia wstęp na nasz obiekt kosztował będzie tylko 5 zł/h, zaś dorośli wejdą bez opłat.
 
W urodzinowej ofercie znajdą się nie tylko znane już przekąski (wata i popcorn), ale także smaczne potrawy z grilla oraz pyszne ciasta. Częstować natomiast będziemy gigantycznym tortem urodzinowym.
 
Specjalnie na ten dzień zakupiliśmy również ogromny namiot piknikowy, a także atrakcyjną dużą dmuchaną zjeżdżalnię (zdjęcia wkrótce).
 
Przeprowadzimy liczne konkursy z nagrodami oraz wręczymy urodzinowe prezenty wprost z Uśmiechniętej Planety.
 
Jedyne, czego u nas na pewno nie doświadczycie, to nuda 🙂
 
Do zobaczenia zatem!
 
Wasz Jubilat
Pan Planetka!
jpg_moj

Zapraszamy na letnie półkolonie tematyczne!

Zapraszamy na odjazdowe półkolonie letnie!

Cztery turnusy w dogodnych dla Rodziców godzinach. Każdy turnus z innym, ciekawym tematem, pyszne i zdrowe jedzenie, a przede wszystkim mnóstwo zabawy na sali zabaw oraz na świeżym powietrzu.

Zapisy już trwają. Szczegóły poniżej:

polkolonie_jpg

8 maja Planeta będzie nieczynna!

Długi weekend majowy pomieszał nam troszkę w kalendarzu i w tym miesiącu poniedziałek sprzątający został przeniesiony wyjątkowo na troszkę późniejszy termin. Dlatego informujemy, a kto już wie – przypominamy, że

8 MAJA UŚMIECHNIĘTA PLANETA BĘDZIE ZAMKNIĘTA.

Królami tego dnia ogłaszamy mopa i odkurzacz, a pomocnikami dworu wszelkie środki czystości. 

No i zapewniamy – często sprzątamy. I korona nam z tego powodu z głowy nie spada 😉 

Piknik na Planecie? Nieziemska frajda!

Teren Rodzinnego  Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta, to nie tylko świetnie wyposażane i dostosowane do wieku sale zabaw. To także dobrze przygotowany, wyrównany, piaszczysto-trawiasty teren zewnętrzny, o łącznej powierzchni 3200 m2. To idealne miejsce na imprezę integracyjną, firmowy lub rodzinny piknik, plenerowe urodziny, czy wakacyjne półkolonie. Po prostu doskonały teren do świetnej zabawy.

Uśmiechnięta Planeta „w plenerze”, to przede wszystkim trzy miejsca (możliwe do wyboru lub wspólnie):

  1. Plenerowy teren piknikowy przed budynkiem – rozległa otwarta przestrzeń (wydzielona na ogrodzonym prywatnym dziedzińcu firmy). Teren wyrównany, o trawiastym podłożu. Z możliwością rozłożenia namiotów i stołów piknikowych. Na terenie znajduje się także wydzielone i przygotowane miejsce na ognisko. 
  2. Otwarte boisko sportowe przed budynkiem (na którym odbywać się będą zajęcia ruchowo-sportowe) – boisko o piaszczystym podłożu. Wysypane gładkim, miękkim piaskiem. Boisko z pełnym wyposażeniem w sprzęty sportowe. Z zamocowanymi na stałe bramkami piłkarskimi.
  3. Taras zewnętrzny – ozdobiony zielenią taras, na którym znajdują się meble ratanowe, zapewniające możliwość odpoczynku. Taras jest częściowo zadaszony, stanowiąc jednocześnie dobre miejsce nawet podczas niesprzyjającej pogody.

Łączna powierzchnia terenów „otwartych” jakimi dysponujemy, to blisko 3,5 tys m2.

Zarówno na terenie piknikowym, tarasach, jak i na boisku przeprowadzimy liczne zabawy sportowe z wykorzystaniem atrakcyjnego sprzętu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. piłki, woreczki, liny, czy zręcznościowe łyżeczki, a także wiele innych atrakcji.

pf_1492194020

Posiadamy także liczne gry typowo pod zabawy na  świeżym powietrzu. Tylko z Uśmiechniętą Planetą dzieci mogą samodzielnie puszczać wielkie mydlane bańki, ćwicząc zdolności manualne oraz precyzję.

Możemy również zaproponować Państwu takie dodatkowe atrakcje, jak malowanie twarzy, balonowe cuda, popcorn, wata cukrowa, specjalistyczne stoisko z warsztatami różnych technik plastycznych i malarskich

 

Posiadając tak rozległy teren jesteśmy w stanie opracować i przeprowadzić na potrzebę różnych wydarzeń autorskie gry terenowe, podczas których, wedle wcześniej ustalonej tematyki i scenariusza (dostosowanego do charakteru imprezy) uczestnicy podzieleni zostają na grupy i kierując się specjalnie przygotowaną i wręczoną im mapą muszą odnaleźć ukryte na terenie gry punkty – elementy układanki/hasła. W grze liczy się integracja, współpraca, wymienianie się spostrzeżeniami oraz spostrzegawczość. 

Ciekawym urozmaiceniem dla najmłodszych może być również mały zamek dmuchany, o wymiarach 2,1m x 2,1m. Bezpieczny dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Dostosowany do wieku maluszków, odpowiednio zabezpieczony, dający radość z zabawy każdemu dziecku, a jednocześnie odpowiedni rozmiarami.

14060198_1139002522833798_1138462754_o

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 531-730-685 – Agata Ilcewicz-Kryger. 

Nasza maskotka ma nowe, piękne imię!

Pan Planetka takie imię otrzymał od Was nasz ludzik -logo. Nazwa zwyciężyła w konkursie ogłoszonym na naszym facebookowym profilu. Od dziś tak własnie nazywać się będzie nasz znak rozpoznawczy. Prawda, że prosto i pięknie?

pan planetka

Już wkrótce Pan Planetka zagości u nas osobiście. Będzie miłym urozmaiceniem organizowanych przez nas imprez i urodzin. Gwarantujemy, że w towarzystwie Pana Planetki nikt nie będzie się nudził i… nie będziesz chciał wracać na Ziemię! 

Przerwa wielkanocna na Uśmiechniętej Planecie

W międzyświątecznych dniach wolnych od szkoły zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego spędzania czasu i świetnej zabawy.
Zapewnimy Państwa Pociechom nie tylko doskonałą opiekę i smaczne posiłki, ale także zainteresujemy ciekawymi zajęciami.
W dniach 13,14.04.2017 oraz 18.04.2017zapraszamy do Uśmiechniętej Planety na przerwę Wielkanocną.

A w programie:
-zajęcia decoupage
-zajęcia kulinarne
-zajęcia plastyczne
-planszówki
-zabawy ruchowe
-zabawa na sali zabaw

Opłata:
150 zł – za 3 dni
60 zł – w przypadku zarezerwowania dni pojedynczych (cena za 1 dzień)
Zapisywać można zarówno na 3 dni, jak i na pojedyncze (1,2 lub 3)

W cenie:
-opieka nad uczestnikami w godzinach 8-16
-II śniadanie, obiad
-napoje ciepłe, zimne
-ubezpieczenie nnw

Zapisy przez Facebooka lub pod numerem telefonu: 884-390-651 (w godz.12-20) do 10.04.2017r.

Już teraz zapewnijcie swoim Pociechom wspaniałą zabawę podczas ferii wielkanocnych! Spędźcie z nami czas między Świętami!

ZAPRASZAMY!!!

1234

 

Dziś „poniedziałek sprzątający”

Dziś pierwszy poniedziałek kwietnia. A to, jak już zdążyliśmy Was (mamy nadzieję) przyzwyczaić oznacza, że Uśmiechnięta Planeta będzie nieczynna dla gości. Dbając o higienę i porządek, tego dnia otwarci jesteśmy w całości na mopy, odkurzacze, ściereczki i środki czystości 🙂

Zapraszamy jutro!